Zerrin Özer Olay Röportaj: Erkeklerin Yarısı Biseksüel
Zerrin Özer: Türk erkeklerinin yarısı biseksüel

Zerrin Özer: Türk erkeklerinin yarısı biseksüel

Posta gazetesinden Oya Çınar'ın sorularını yanıtlayan şarkıcı Zerrin Özer, verdiği cevaplarla sosyal medyanın gündeminde. Oya Çınar'ın 'Siz kendinizi özgür hissediyor musunuz?' sorusuna Türkiye'de son derece kendini özgür hissettiğini söyleyen Zerrin Özer, Türkiye'nin özgürlükle ahlakı karıştırdığını söyledi:

''Türkiye’de son derece özgür hissediyorum. Çağ atlarken çoğu konuda Amerika’nın 100 sene gerisinde kaldık ama maşallah ahlaksızlık konusunda onlarla eşit ilerliyoruz. Ahlaksızlık diz boyu. Özgür olmak her istediğini istediğin gibi yapma hakkı tanımaz. Öyle şeyler duyuyorum ki aklımı oynatıyorum. Karı-koca yanlarına üçüncü bir partner aramaya çıkanlar var! Bu özgürlük değil, sapkınlık. Ahlaksızlık!''

Coşkun Sabah'ın ''Elimde olsa Twitter'ı yasaklarım'' sözüne değinen Zerrin Özer, Coşkun Sabah'ı haklı bulduğunu söyledi ve devam etti: ''Valla doğru söylemiş. Bence de Twitter yasaklanmalı. Özgürlük iyi güzel de, o özgürlüğü edepli ve ahlaklı bir şekilde yaşayalım. Böyle düşündüğüm için geri kafalı oluyorsam onu da şükranla kabul ederim.''

Oya Çınar'ın Zerrin Özer'e geçmişte yaşadığı tecavüz olayını hatırlatması üzerine Zerrin Özer, ''Evet, bu yüzden bekaret içimde kalan bir ukde oldu. Belki tecavüze uğramasaydım bekarete böyle bir anlam yüklemeyecektim.'' ifadelerini kullandı. 

'Kız çocuğunuz olsa onun da evlenene kadar bakire olmasını ister miydiniz?' sorusuna ise Özer, ''Evet, bakire olarak yetiştirirdim. Yani ben aşırı rahatlığı, saygısızlığı sevmiyorum. Şimdiki insanların modernlik anlayışını benimsemiyorum. Saygı, edep kalmadı artık.'' dedi.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları