Burçlar Nuray Sayarı 25 Ekim 2018 Günlük Burç Yorumları -Astroloji
Günlük Burç Yorumları 25 Ekim 2018 Perşembe Günü Burç yorumunuzu öğrenin. Günlük Burç yorumları. Astroloji dünyasının en iyi burç yorumcuları Rezzan Kiraz ve Nuray Sayarı Astrolojinin duayenleri. Bu da bizim 25 Ekim 2018 Perşembe Günü burç yorumları. Dolunayın burçlara etkisi.

KOÇ BURCU 25 Ekim 2018 Perşembe Günü Burç yorumu

Bugünlerde siz öz değerinizin farkına varıp, ne kadar güçlü olduğunuzu keşfedeceksiniz. Ortaklıklarınızın yürütülmesinde değişimler meydana gelir. Bir proje tamamlanıp size yüksek bir para kazandırır.

BOĞA  25 Ekim 2018 Perşembe Günü Burç yorumu

Finansal konular gündeme geliyor, yeni kazançlar gündemde. Özellikle iş hayatınıza ilişkin konularda hızlı, olumlu ve finansal anlamda ödül veya destekleyici etkileri olacaktır. Bu yeni bir müşteri ile tanışma olabilir, terfi olabilir veya daha iyi maaşlı bir işe geçişle ilgili olabilir.

İKİZLER 25 Ekim 2018 Perşembe Günü Burç yorumu

Parasal konularda beklenmedik, ani, sürpriz gelişmelere hazır olun. Ekonomik durumunuzu değiştirecek hızlı gelişmeler söz konusu olabilir. Özellikle hafta boyunca kariyeriniz ile ilgili yapmak istediğiniz değişimi yapmak, iş kurmak, çalışma sisteminizi değiştirmek, iş ve para düzeniniz için yöneticilerinizle konuşmak için uygun koşullar söz konusu.

YENGEÇ 25 Ekim 2018 Perşembe Günü Burç yorumu

Merkür Akrep burcuna geçiş yapacak ve 31 Ekim’e kadar bu burçta seyahat edecek. Bilinmeyen konular üzerinde araştırmalar yapabilirsiniz. Kredi çekmek için araştırmalar yapabilirsiniz. Sağlıkla ilgili konular üzerinde alternatif tedavilerle ilgili bilgiler toplayabilirsiniz.

ASLAN 25 Ekim 2018 Perşembe Günü Burç yorumu

Üstünüzdeki sinir hali yerini anlayış ve hoşgörüye bırakıyor. Daha dost canlısı ve sevecen olacağınız bugün aynı zamanda her hatanın bir telafisi olacağına sevdiklerinizi inandırabilirsiniz. Daha rahat para kazanma ile ilgili fikirler, projeler geliştirebilirsiniz. Yalnız eski, gözden kaçmış olan borçlar falan da gündeme gelebilir, dikkatinizi finansal konular üzerine yoğunlaştırmaya başlayacaksınız.

BAŞAK 25 Ekim 2018 Perşembe Günü Burç yorumu

Aile ile ilgili bazı konularda ani gelişen durumlara karşı ayak uydurmak durumunda kalabilirsiniz. Finansal konular gündeme geliyor, yeni kazançlar gündemde. Özellikle iş hayatınıza ilişkin konularda hızlı, olumlu ve finansal anlamda ödül veya destekleyici etkileri olacaktır. Bu yeni bir müşteri ile tanışma olabilir, terfi olabilir veya daha iyi maaşlı bir işe geçişle ilgili olabilir.

TERAZİ 25 Ekim 2018 Perşembe Günü Burç yorumu

Kredi çekerek bazı borçlarınızı yapılandırabilir bazılarını ise tamamen kapatabilirsiniz. Dolunay size para konularında yardımcı olacak. 31 Ekim’de Merkür Yay burcuna geçiş yapacak. 16 Kasım’da geri hareketine başlayacak ve 8 Aralık tarihine kadar devam edecek geri hareketi, sonra sene sonuna kadar Yay burcunda seyahat etmeye devam edecek.

AKREP 25 Ekim 2018 Perşembe Günü Burç yorumu

Sevgili Akrepler bu hafta sanatsal konularla ilgili farklı bir proje üstünde çalışabilir ve kendinizi bu alanda daha rahat ifade etmenin mutluluğunu yaşayabilirsiniz.Bu süreçte uzun seyahatler, araştırma gereken konular, yurt dışı ve yabancılarla ilgili işler, hukuksal konular, eğitim ve tanıtım, reklam konuları ön planda olacak hayatınızda. Önemli, mevki ve statü sahibi kişilerden bu süreçte destekler alabileceksiniz. Hayatı daha fazla sorgulayabilir, felsefi konulara yönelebilirsiniz.

YAY 25 Ekim 2018 Perşembe Günü Burç yorumu

Arkadaşlarınızın bazı eleştirilerine alınmamalı bu konuda bir gerçeklik payı olabilir mi diye düşünmelisiniz.  Bu hafta değişime açık olduğunuz sürece şans sizden yana olacaktır. Yalnız bu hafta biraz daha kendinize dönebilir, yalnızlık ve sessizlik ihtiyacınız artabilir.

OĞLAK 25 Ekim 2018 Perşembe Günü Burç yorumu

Hayatınızdaki kadınlara karşı fazlasıyla dikkatli olmanızı ve çevrenizdeki insanlardan beklentileriniz konusunda daha anlayışlı ve hoşgörülü davranmanızı önemle söylüyoruz. Merkür’ün Akrep burcuna geçişi ile ortaklıklara imzalar atmak, yeni projelere başlamak, partner veya ortakla beraber seyahatler yapmak için çok güzel bir zaman dilimi.

KOVA 25 Ekim 2018 Perşembe Günü Burç yorumu

 Maddi durumlarla ilgili önemli gelişmeler yaşanabilir ve geçmişteki bir alışkanlığınızı bırakmak zorunda kalabilirsiniz.YFikirlerinizle karşınızdaki kişileri rahatlıkla etkileyebileceksiniz. Bu hafta itibari ile 31 Ekim’e kadar tüm sözleşme ve imza gerektiren işlerinizi halledebileceksiniz. Fazlaca tartışma yapmadan sakinlikle kendinizi anlatın. Sizi anlamak isteyenler zaten kolaylıkla anlayacaklardır.

BALIK 25 Ekim 2018 Perşembe Günü Burç yorumu

Kariyerinizle ilgili güzel bir gelişme ya da bir işbirliği fırsatı yakalayabilirsiniz. 1 Ekim’de Merkür Yay burcuna geçiş yapacak. 16 Kasım’da geri hareketine başlayacak ve 8 Aralık tarihine kadar devam edecek geri hareketi, sonra sene sonuna kadar Yay burcunda seyahat etmeye devam edecek. Başkalarına ait finansal kaynaklardan daha rahat bir şekilde yararlanabileceksiniz

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları