Burçlar Nuray Sayarı 24 Mart 2018 Cumartesi Günlük Burç Yorumları -Astroloji Günlük
Günlük Burç Yorumları 27 Şubat 2018 Salı Günü Burç yorumunuzu öğrenin. Günlük Burç yorumları. Astroloji dünyasının en iyi burç yorumcuları Rezzan Kiraz ve Nuray Sayarı Astrolojinin duayenleri. Bu da bizim 24 Mart 2018 Cumartesi Günü burç yorumları

Burç Yorumları

KOÇ BURCU 24 Mart 2018 Cumartesi Günü Yorumu

Bugün aile bireylerinizle ilgili yaşayacağınız konulardagergin bir tavır almaktansa daha sağduyulu davranarak olaylarısakinlikle değerlendirmeli ve bazı şeylere karşı taraftan bakmakyerine kendi cephenizden bakmayı denemelisiniz. Bazen kendibildiğimiz şeyler doğru olmayabilir. Onların yaşantılarıbizlere yanlış gelebilir. Fakat aile olmanın gerekliliği içindehareket edip onların yanında olduğunuz takdirde her zaman kazanantaraf siz olacağınızı da unutmayın.
 

BOĞA 24 Mart 2018 Cumartesi Günü Yorumu

Bu hafta hem ruhsal hem de kişisel anlamda yaşadığınız bütünolumsuzluklardan kendinizi arındırmanız gereken önemli bir süreciişaret etmekte sevgili Boğalar. Yaşam yolculuğunda bir nehirmisali akıp giderken göremediğimiz, ihmal ettiğimiz veya görmeyedâhi zaman ayırmak istemediğiniz her konuyla yüzleşecek,ruhunuzu dinlendirme adına adeta bir manevi tatile çıkarmakisteyeceksiniz. Zira bu yaşam yolculuğu sizi epey yormaya başladı.Zihninizi ve ruhunuzu bu hız içerisinde bir dengeye oturtmadığınızsürece işler pek te yolunda gidecek gibi gözükmüyor. Bu nedenlesize iyi gelecek, yaşama bakışınızı renklendirecek, ruhunuzubesleyecek her şeyi yapmanız gereklidir. Haftanın ilk günlerifinansal anlamda ailenizden destekler alabilecek ve aynı zamandaailenizden geleceğe yönelik önemli dersler de edinebileceksiniz.Hafta ortasında aşk hayatınız ve sosyal çevrenizde hızlı vesürpriz gelişmeler oluşabilir.

Bu gelişmeler sizin başınızı döndürecek bir teklif veya hiçummadığınız kişilerden alacağınız sürpriz hediyelerolabilir. Ancak bu noktada şunu söylemeliyiz ki, yapacaklarınızınbir muhasebesini çıkarmalı, size vereceği zararı da göz ardıetmemelisiniz. Hafta sonuna doğru sizden saklanmış, gizli kalmışbazı konuların dedikodular ve söylentilerle ortaya çıkmasıcanınızı sıkabilir. Özellikle sosyal medya ve sözlüsöylemlerinize bu dönemde ayrıca dikkat etmeli ve sözlerinizinçarpıtılmamasına özen göstermelisiniz. Anlatmak istediğinizitam olarak, dolaylı yoldan gitmeden ve karşı tarafın yanlışanlamasına müsaade vermeden anlatmak bu dönemde yapılacak en iyiiş olacaktır.


 

İKİZLER 24 Mart 2018 Cumartesi Günü Yorumu

Maddi ve finansal konularla ilgili beklentilerinizi oluşturmanızadına önemli bir zaman dilimi. Kariyer hedeflerinizi geliştirmekve maddi anlamda daha fazla güvenceye sahip olabilmek için önünüzeçıkan bütün fırsatları çok iyi görmeli ve hızlıcadeğerlendirme yoluna gitmelisiniz. Kariyerinizle bağlantılı maddiprojelerinizi geleceğe taşımak ve hayallerinizi gerçekleştirmekiçin yakın çevrenizdeki bayanlardan destekler alabilecek onlarıngörüşleri doğrultusunda hareket edebileceksiniz.


 

YENGEÇ 24 Mart 2018 Cumartesi Günü Yorumu

Bu hafta hayatınızı maddi beklentilerinize göre şekillendirmekisteyecek, önemli bazı değişiklikler yapma noktasınagideceksiniz sevgili Yengeçler. Maddi harcamalarınızda dahadikkatli ve temkinli olmanız gerekebilir. Otoriter figürler veüstlerinizle önemli görüşmeler yapmanız ve geleceğe yönelikbazı kararlar almanız gerekebilir. Kariyerinizle ilgili geçmişhayal kırıklıkların korkusu ile yeniden yüzleşiyor olmanızsizi panikli bir yapıya sokabilir dikkat. Bazı gerçekleribilmekten değil, bilmemekten korkun. Sizler, zeki bilgili veentelektüel kimselersiniz. Ancak bazı konularda gerçekçidavranmayı ve ipi elden bırakmamayı öğrenmelisiniz. Haftaortasından itibaren daha toparlayıcı etkiler devrede olacaktırmerak etmeyin. Hafta ortasında yenilikler konusunda atacağınızher adım sizlere misliyle geri dönecek ve cesaretli tavırlarınızlagöz dolduruyor olacaksınız. Sadece bazı konuları yanlış ya dafarklı biliyor olmanızla üstlerinizin beklentilerinikarşılayamamak gibi sorunlarla yüzleşebilirsiniz. Bunlarıyaşamamak ve yanlış anlaşılmalara meydan vermemek içinüstlerinizle anlamadığınız konularda daha açıklayıcı tavırdakonuşmanız sorunlar yaşamamak adına oldukça belirleyiciolacaktır. Hafta sonuna doğru oluşan dolunay, aileniz ve evyaşamınızla ilgili beklenmedik bazı sorunlarla yüzleşmekdurumunda kalabileceğiniz konusunda uyarıyor. Evinizin su sistemiile ilgili arızalar yaşayabilirsiniz, dikkat.


 

ASLAN 24 Mart 2018 Cumartesi Günü Yorumu

Bugün kendinizi daha çok finansal borçlarınıza vealacaklarınıza odaklayacağınız, maddi gelirlerinizi düzenleyipfarklı yatırımlarda bulunmak isteyeceğiniz bir gün geneliolabilir. Uzun süredir sizi meşgul eden bazı sıkıntılarınızıgiderip rahat bir nefes alacağınız ve bundan sonra da kendinizimaddi anlamda daha güvencede hissedeceğiniz günler çok yakındagözüküyor. Gelecek adına bazı yatırım fırsatları ilekarşılaşabilir ve bunları altın fırsatlara dönüştürebilirsiniz.


 

BAŞAK 24 Mart 2018 Cumartesi Günü Yorumu

Kariyer hayatınızdaki belirsizliklerin ruhunuzda yaratmışolduğu yorgunluktan sıyrılmak için kendinize daha fazla zamanayırmanız gereken bir süreçtesiniz sevgili Başaklar. Bugünlerdekendinizi finansal yükümlülüklerinizdeki sorunlarla baş etmektezorlanıyor gibi hissedebilirsiniz. Belki de yaşamın bu durağındabiraz daha bekleyip gerçekten nereye gideceğinizi saptamak vesonrasında yönünüzü belirlemek gerekecektir. Her zaman dediğimizgibi evrenin amacı kesinlikle sizinle uğraşmak değildir. Sadece,sendeki eksikliği o an görmen için bu sıkıntılarıyaşıyorsundur. Eğer bu gözle bakılırsa ve şu konuda gerçektendeğişmem gerekiyor bilincine varılırsa bundan sonra geleceksıkıntılar için belirleyeceğin yol haritası da yine böyleolacaktır. Yine ilişkiler cephesine baktığımızda yüzeysel birsevgi yerine haklı olarak içtenlik ve dürüstlük bekliyorolacaksınız. Kariyer yaşantınızdaki sorunlar, istemeden de olsailişkinize yansıyabilir ve karşı taraf sizden daha sakin veanlayışlı olmanızı bekleyebilir. Haklı olduğunu düşünmelive gereken fedakârlıklığı bu noktada göstermelisiniz. Bu haftagenel anlamda sabırlı olduğunuz müddetçe her şeyin iç yüzünüdaha rahat görecek ve verdiği mesajı daha iyi anlayabileceksiniz.Hafta sonuna doğru finansal anlamda oluşacak olan dengesizliklereve ani sorunlara karşı dikkatli olmalısınız. Bazı finansaldeğerlerle ilgili sizlere yanlış bilgi vermiş olabilirler. Sizeverilen bazı sözlerden cayılabilir ve yanlış yerlere farklıödemeler yapılabilir dikkatli olun.


 

TERAZİ 24 Mart 2018 Cumartesi Günü Yorumu

Özel yaşamınızda ki bazı konuları aile bireyleriylekonuşmanız ve onların fikirlerini almanız gerekebilir. Onlarınbu konudaki önerilerini can kulağıyla dinlemeli ve büyüklerinizintecrübelerini görmemezlikten gelmemelisiniz. Ayrıca onların sizekarşı yaşamın her safhasında destek olduğunu bilmeli ve onlarınfikirlerini beğenmeseniz bile kırmadan dile getirmelisiniz. Bazıkonularda engellendiğinizi düşünüp gereksiz yere kaba sözlersarf etmektense anlayışlı olup gerçekleri daha gönül gözüylegörebilmeyi denemelisiniz.


 

AKREP 24 Mart 2018 Cumartesi Günü Yorumu

Hafta sizler için çalışma hayatınızı olumlu ya da olumsuzetkenleriyle bir araya getirip toparlama ve sentezleme haftasınaişaret etmekte sevgili Akrepler. Bu hafta özellikle bu konularayoğunlaşacak ve olumsuz gibi gördüğünüz bazı şartlarınaslında sizi ilerletmeye yönelik bir durum olduğunuanlayacaksınız. Tam tersine olumlu gördüğünüz çalışmakoşullarının da yaşamınızdaki sıçramaya çok da etkisiolmadığını fark edip, bundan sonra alınacak kararlarıbelirleyecek ve yaşama farklı bir yerden başlamayıdeneyeceksiniz. Yine bu bağlamda çalışma hayatınızda ve çalışmaarkadaşlıklarınızla olan ilişkilerinize yalan ve riyakarışabilmesi mümkün gözüküyor. Bazı kişilerin bu anlamdagerçek yüzünü öğrenebilirsiniz. Eğer emrinizde çalışanlarınızsöz konusu ise bu kişilerle aranızda hayal kırıklığıyaşayabilir, umutlarınızın boşa çıktığını düşünereküzülebilirsiniz. Fakat aslında yolun başındayken bunu görüyorolmanız yaşanacak daha büyük olumsuzluklara engel olurken, farketmemeniz durumunda daha kötüsünü yaşayacağınızı düşünerekmutlu olmalısınız. Sağlınızla ilgili gündelik kullandığınızilaçlara bu dönemde dikkat etmeli, üzerinde durmadığınız, pekfazla önemsemediğiniz sağlık sorunlarını dalgınlığagetirmemeye dikkat etmelisiniz. Hafta sonuna doğru sizde stresyaratabilecek, sizin bilmediğiniz daha doğrusu sizden saklanangizli konulara dikkat etmeniz gerekmekte.


 

YAY 24 Mart 2018 Cumartesi Günü Yorumu

Bugün özel ilişkilerinizle ilgili bazı kararlar almakisteyebilir geleceğe yönelik kararlarda daha net davranmakisteyebilirsiniz. Eş ya da sevgilinizle beraber oturup karşılıklıkonuşarak sorunlarınızı halletmek, nerede hata yaptığınızıbelirlemek isteyebilirsiniz. Fakat bu noktada dikkat edeceğiniz konuegonuza yenik düşmemek olacaktır. Ayrıca bu konuda başkalarınınfikirlerini almak yerine kendi hayatınıza uyarlayabileceğinizçözüm yollarını bulmalı ve beraber uygulamalısınız.


 

OĞLAK 24 Mart 2018 Cumartesi Günü Yorumu

Geçtiğimiz yılda ortaya çıkan kariyerdeki pişmanlıklarınızıve hayal kırıklıklarınızı bu seneye taşımakla belki dehayatınızın en büyük hatasını yaptığınızı düşünüyorve bunun için kendinizi suçluyor olabilirsiniz sevgili Oğlaklar.Evet, bunda haklı olabilirsiniz ancak gelişim süreciniz devamettiği sürece önünüze bir sürü fırsatlar çıkacak ve siz debunları değerlendirme yoluna gideceksiniz. İşte bu hafta tam dabu konu üzerine yoğunlaşacak ve önünüze çıkan fırsatlarlayüz yüze geleceksiniz. Buradaki şans faktörü, sizlerin bufırsatı yakalayıp yakalayamadığıyla yakından ilişkilidir.Yine yavaştan alıp daha başka fırsatlar da elime geçer diyedüşünüyorsanız, hayal kırıklığı yaşamanız olasıdır.Hayallerine ulaşan insanlar şanslı değil fakat fırsatlarıanında yakalayan ve kendi şansına çeviren insanlardır. Bunoktada kendinizi geliştirmeniz ve ideal yaşam standartlarınıoluşturmanız için epey mücadele etmeniz gerekecektir. Eğer bununiçin doğru zamanlama ne zamandır diye sorarsanız cevabımız çoknettir. Hemen şimdi! Harekete geçin ve yaşamınızışekillendirecek yeteneklerinizi sergileyin. Ayrıca ailenizleilişkilerinizde gerilim yaşatan ve hayal kırıklıklarınauğrayabileceğiniz sorunları bir kenara bırakmalı, kendigücünüzün farkına varabileceğiniz bu sürece adım adımyaklaşmalısınız. İlişkilerde yanlış anlaşılmalara dayalıkıskançlık sorunlarına karşı sükûnetle yaklaşmalı, yersizispat çabasına girmeden kendinizi savunmalısınız.


 

KOVA 24 Mart 2018 Cumartesi Günü Yorumu

Bugün sağlığınızla ilgili yaşayacağınız ani sorunlarakarşı dikkatli olmalı ve gereken tedbirleri almalısınız. İşyaşamınızda ise çalışma arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizedikkat etmeli ve bazı olayları gereğinden fazla büyütme eğilimiiçerisinde olmamalısınız. Fakat bu olumsuzlukların yanındabugün maddi ve finansal kaynaklarınızı arttırmak amacıylaharekete geçebilir ve umduğumuzdan çok daha güzel olumlu sonuçlaralabilirsiniz.


 

BALIK 24 Mart 2018 Cumartesi Günü Yorumu

Bu hafta gerek çalışma hayatınız gerekse maddibeklentilerinizle ilgili oldukça destekleyici ve ümit vaad edengelişmeler söz konusu sevgili Balıklar. Bu aralar yoğun ilerleyençalışma hayatınız ekstra mesailer ve daha fazla verilensorumluklar sayesinde sizlere maddi anlamda karşılık getirebilir.Gündelik yaşantınızda bazı düzenlemelere gideceğiniz bununyanında çalışma hayatınızdaki bazı sorunlara da etkiliçözümler bulabileceğiniz olumlu etkiler sizinle olacaktır.Kendinizi sosyal çevreniz arasında özel hissedebileceğiniz bazıdavetlere katılabilir ve orada hiç ummadığınız birisi ilekarşılaşabilirsiniz. Bu kişi ile aranızda hoş bir yakınlaşmaoluşabilir. Yine bugünlerde alacağınız davetler ve tekliflerlehoş zaman dilimleri geçirebilir, neşenize neşe katabilirsiniz.Hafta ortasından itibaren ilişkilerinizde geçmişin aniden ortayaçıkışı ile bazı problematik sorunların üstesinden gelmenizgerekebilir. Zamanında yersiz şüphelere kapılıp, uğradığınızhayal kırıklıklarının hesabını yine gerçekte olmayanşüphelerinizle birleştirip karşınızdaki kişinin yüzünevurmamalısınız. Bekar kovalar içinde geçmişte yaşadığı birilişkinin sürpriz bir şekilde tekrar hayatına girmeleriyleşaşırabilir ve bu sefer karşı tarafın tek taraflı beklentileriarasında kalarak ezilebilirler. Bu konuda karar mekanizmasınıakıllıca çalıştırmalı kendinize baskı yaratacak hiçbirilişki içinde olmamalısınız. Hafta sonuna doğru sosyalçevrenizdeki kişilerle bazı konular üzerine sıkıntıyaşayabilirsiniz, dikkatli olun.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları