Burçlar Nuray Sayarı 24 Ekim 2018 Çarşamba Günlük Burç Yorumları -Astroloji
Günlük Burç Yorumları 24 Ekim 2018 Çarşamba Günü Burç yorumunuzu öğrenin. Günlük Burç yorumları. Astroloji dünyasının en iyi burç yorumcuları Rezzan Kiraz ve Nuray Sayarı Astrolojinin duayenleri. Bu da bizim 24 Ekim 2018 Çarşamba Günü burç yorumları. Dolunayın burçlara etkisi.

KOÇ BURCU 24 Ekim 2018 Çarşamba Günü Burç yorumu

Koç burcu üyeleri bu hafta başından beri çok enerjik ( belki siz öyle hissetmiyor olabilirsiniz ) Bu enerjik ve sabırsız tavırlarınız herşeyin biran önce olup bitmesini istemenize sebep olacak ama az sabır. Dolunay size maddi olarak yepyeni fırsatlar verecek. Çok eli açık davranmayın.


BOĞA 24 Ekim 2018 Çarşamba Günü Burç yorumu

Dikkatiniz dağınık başladığınız bu hafta Çarşamba günü itibariyle yerini enerjik ve dikkat dolu bir bakışa bırakacak. Fakat siz yine de işlerinizde dikkati elden bırakmayın. Hafta ortası Dolunay size duygusallık katacak ama bu kötü değil. Daha romantik bakacaksınız hayata. Tatil planları gerçekleşebilir. Dolunay sizin burcunuzda


İKİZLER 24 Ekim 2018 Çarşamba Günü Burç yorumu

Sizin yaşam enerjisiniz çevrenizi biraz yoracak. Hem gezmek hem çalışmak hem de keyif yapmayı bu haftanın hergününe yayacaksınız. Ama bu ruh halinin yanında sorumluluklarınızı geri planda bırakmayın. Bu arada 9 Kasım sonrası tüm sıkıntılarınız son bulacak.

YENGEÇ 24 Ekim 2018 Çarşamba Günü Burç yorumu

Bugünün sizin için en önemli anları iş ve kariyer lanlarınızda olacak. Plüton gezegenin ekim ayında gerilemeye başlamasıyla sevgili yengeçlerin geçmiş yıllarda yaptığı ve pişman olduğu bazı hataları düzeltme fırsatı olacak.

ASLAN 24 Ekim 2018 Çarşamba Günü Burç yorumu

Üstünüzdeki sinir hali yerinii anlayış ve hoşgörüye bırakıyor. Daha dost canlısı ve sevecen olacağınız bugün aynı zamanda her hatanın bir telafisi olacağına sevdiklerinizi inandırabilirsiniz. Bu ay Mars'ın kova burcunda olması ve sizin üzerinizdeki baskısını hala sürdürüyor olabilir.Fakat sizi hemen kaygılandırmasın. Bu sert etkinin farkında olup bunu pozitif yöne dönüştürmek için daha fazla gayret göstermek zorunda olduğunuzu bilmeniz yeterli. Dolunay size sanş kapısını aralıyor.

BAŞAK 24 Ekim 2018 Çarşamba Günü Burç yorumu

Aile ile ilgili bazı konularda ani gelişen durumlara karşı ayak uydurmak durumunda kalabilirsiniz. Duygusal olarak gayet hoşgörülü ve iyimser olduğunuz bugün de hem kendinize hem de dostlarınıza karşı her işin bir çözümü olduğu duygusunu aşılayabilir ve pozitif davranışlar sergileyebilirsiniz.

TERAZİ 24 Ekim 2018 Çarşamba Günü Burç yorumu

Kredi çekerek bazı borçlarınızı yapılandırabilir bazılarını ise tamamen kapatabilirsiniz.Dolunay size para konularında yardımcı olacak. Sağlığınızda baş ağrısı ya da boyun ağrısı sıkıntıları olabilir. İş konusunda ortaklıkla ilgili bir durum söz konusu ise bu hafta her zamankinden daha fazla titiz ve dikkatli olmanız gerekebilir.

AKREP 24 Ekim 2018 Çarşamba Günü Burç yorumu

Sevgili Akrepler bu hafta sanatsal konularla ilgili farklı bir proje üstünde çalışabilir ve kendinizi bu alanda daha rahat ifade etmenin mutluluğunu yaşayabilirsiniz. Eğer bu tür işlerde çalışan bir akrep burcu iseniz bu hafta sanatsal aktiviteler ile ilgili güzel bir başarı elde etmeniz mümkün . Hiçbir insan kurduğu mükemmel düzene kolaylıklarla gelmemiştir.

YAY 24 Ekim 2018 Çarşamba Günü Burç yorumu

Arkadaşlarınızın bazı eleştirilerine alınmamalı bu konuda bir gerçeklik payı olabilir mi diye düşünmelisiniz.  Yaşadığınız ortam ile ilgili bazı gelişmeler gündeme gelebilir, ufak-tefek dekorasyon değişiklikleriyle ilgilenmek isteyebilirsiniz fakat para sıkıntısı olası. Ailesel konularda da bazı önemli gelişmeler yaşanabilir.

OĞLAK 24 Ekim 2018 Çarşamba Günü Burç yorumu

Hayatınızdaki kadınlara karşı fazlasıyla dikkatli olmanızı ve çevrenizdeki insanlardan beklentileriniz konusunda daha anlayışlı ve hoşgörülü davranmanızı önemle söylüyoruz. Özellikle çalışma hayatında kadın figürleri ile iletişiminizi daha olumlu yönde ilerletmeye gayret ederseniz bu ileride sizlere kazanım şeklinde geri dönebilir.

KOVA 24 Ekim 2018 Çarşamba Günü Burç yorumu

 Maddi durumlarla ilgili önemli gelişmeler yaşanabilir ve geçmişteki bir alışkanlığınızı bırakmak zorunda kalabilirsiniz.Yakın bir dostunuzla önemli bir gelişmeyi konuşmak üzere bağlantı kurabilirsiniz. Çalışma ortamınızda bazı insanların gerçek yüzleri ile karşılaşabilir, yaşadığınız olaylar sonrasında kime güvenipkime güvenemeyeceğinizi anlayabilirsiniz. Haklı olduğunuz konularda kendinizi savunurken suçlayıcı bir dil kullanmaktançekinmelisiniz. Fazlaca tartışma yapmadan sakinlikle kendinizi anlatın. Sizi anlamak isteyenler zaten kolaylıkla anlayacaklardır.

BALIK 24 Ekim 2018 Çarşamba Günü Burç yorumu

Kariyerinizle ilgili güzel bir gelişme ya da bir işbirliği fırsatı yakalayabilirsiniz. Bu konuda daha taktiksel davranmalı,işlerinizi oluşturmak adına daha güçlü destekler bulmalısınız. Ailenizin üzerinizde yarattığı baskı sizi daha planlı ve hızlı bir şekilde harekete geçirebilir. Uzun süredir beklemekte olduğunuz konular bugün daha hızlı bir şekilde önünüze gelebilir. Sizler yeter ki kararlı olun önünüze her türlüfırsat çıkacaktır.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları