Burçlar Nuray Sayarı 23 Ekim 2018 Salı Günlük Burç Yorumları -Astroloji
Günlük Burç Yorumları 23 Ekim 2018 Salı Günü Burç yorumunuzu öğrenin. Günlük Burç yorumları. Astroloji dünyasının en iyi burç yorumcuları Rezzan Kiraz ve Nuray Sayarı Astrolojinin duayenleri. Bu da bizim 23 Ekim 2018 Salı Günü burç yorumları

KOÇ BURCU 23 Ekim 2018 Salı Günü Burç yorumu

Bugün kendinizi her zamankinden daha karizmatik ve bol enerjilihissedebilirsiniz. Yapmak istediğiniz girişimleri bir an önceyapmak ve tamamlamak düşüncesinde olabilmeniz mümkün. Özelilişkilerde ise sürpriz gelişmelerle kendinizi daha farklıhissedebilirsiniz. Mutluluğu dışarıda değil önce içeridebulmanın yollarını arayacak sonra sevginin ne kadar kıymetliolduğunu hissederek yaşamın keyfini doya doya çıkaracaksınız.

BOĞA 23 Ekim 2018 Salı Günü Burç yorumu

Geleceğe yönelik hedeflerinizi koyarken bugün birazzorlanabilirsiniz. Düşüncelerinizi toparlamak da zorluk çekebilirgerçekten ne istediğinizi biliyor halde olmayabilirsiniz. Ancakgerçek hedefinizi belirledikten sonra harekete geçmenin size birçokbaşarıyı da beraberinde getirebileceğini söyleyebilirim. Sevgianlamında kendinizi güvensiz hissedebilirken, sosyalilişkilerinizde de bazı yanlış anlaşılmalara karşı kendinizikorumayı bilmelisiniz. Sosyal çevreniz genişleyebilir, yenifırsatlar yakalayabilirsiniz. Sorumluluklarınıza daha planlı biryön kazandırma zamanı geldi.

İKİZLER 23 Ekim 2018 Salı Günü Burç yorumu

Duygusal anlamda kendinizi biraz kontrolsüz ve fevrihissedebilirsiniz. Size karşı söylenen bazı şeyleri daha tersalgılayabilir ve olmadık duygular yaşayabilirsiniz. Bugünözellikle önemli açıklamalar yapmak ve bazı bilgi paylaşımlarıyapmak için uygun bir zaman dilimi değildir. Eğer yapmanızgerekiyorsa çok titizlikle incelemeli, imza atacaksınız bualanları daha dikkatli bir şekilde gözden geçirmelisiniz. Aksitakdirde sonradan pişman olacağınız durumlar yaşayabilirsiniz.Ev ve aile konularında ise duygusal yönden oldukça yoğun ve bir okadar da hareketli gün yaşayabilirsiniz.

YENGEÇ 23 Ekim 2018 Salı Günü Burç yorumu

İlişkilerinize dair davranışlarınızda artık önemli birnetlik kazanmalısınız. Sosyal çevre dostluklarında yaptığınızhaksızlıklar var ise geri dönüş yapmak için bazı fırsatlaryakalayabilirsiniz. Yine kayıplarınızı da kazanca dönüştürmekiçin önünüze çok iyi fırsatlar çıkabilir. Bu konuyu etraflıcadüşünmeli kendinize uygun olanı seçmelisiniz. Mutlaka biryerlerden başlamanız gerekiyor. Aksi takdirde maddi yapılanmanızıoluşturmak için geç kalınmış olabilir.

Dikkat etmekte fayda vardır. Arkadaşlarınızla ilgili küslüklerveya yeni gireceğiniz ortamlarda tanışacağınız insanlar buhafta gündeminizi meşguledebilir.

ASLAN 23 Ekim 2018 Salı Günü Burç yorumu

Sosyal çevreniz ve dostlarınızla katıldığınızorganizasyonlarda göz önünde olabilir, bu noktada davranışlarınızıkontrol edemeyebilirsiniz. Fakat sakin kaldığınız sürece her şeyyolunda olacaktır merak etmeyin. Özel ilişkilerde iseçözemediğiniz bazı konuları çok kolay bir şekilde halledebilirve sevdiğiniz kişi ile artık ciddi kararlar alabilirsiniz. Kariyeryaşamınızda ise yönetici kişilerle aranızda olan diyalogsizleri daha farklı bir seviyeye taşıyacaktır.

Mesleki anlamda yenilenmek ve kendinize daha da ilerletmek içinteklifleri değerlendirerek kariyer hayatınızda daha farklıaçılımlar yapabilirsiniz.

BAŞAK 23 Ekim 2018 Salı Günü Burç yorumu

Sabır ve güç gerektiren önemli iş projeleri hayatınızıngündemini oluşturabilir. Kulağınıza çalınan her haber doğrulukpayı taşımayabilir. Bu noktada haber getiren kişilerin gerçekniyetleri bilmeniz sizin için önemlidir. İnsanları tanımak adınabiraz daha uğraş vermeniz gerekir. Bu noktada olayları geri plandaizlemeniz yapılanları anlamanız için daha faydalı sonuçlarverecektir. Yakın çevreden gördünüz desteklerle de bugünkendinizi daha da iyi hissedebilir umudunuzu tekrardantazeleyebilirsiniz.

Aile ile ilgili bazı konularda ani gelişen durumlarakarşıayak uydurmak durumunda kalabilirsiniz.

TERAZİ 23 Ekim 2018 Salı Günü Burç yorumu

İnsanlarla ilişkilerinizde çözülmeyen bazı problemlerkonusunda daha uzlaşmacı olmalı ve yapıcı tarafınızı ortayakoymalısınız. Dostlarınız sizin en çok bu özelliğiniziseviyor. Bugün yine geçmişe dayalı bazı sorunlar önünüzegelebilir. Ancak bu sefer sizden artık bu olayın çözümünütamamen duymak isteyebilirler. Sizler bu oyuna gelmemeli ve geçmiştenberi süregelen bu soruna kısa vadede çözüm bulunamayacağınıbelirtmelisiniz. Ani tepkilere karşı dikkatli olun.

Kredi çekerek bazı borçlarınızı yapılandırabilirbazılarını ise tamamenkapatabilirsiniz.

AKREP 23 Ekim 2018 Salı Günü Burç yorumu


Özel ilişkilerde yaşadığınız sıkıntılı durumlariçin kendinize bir çıkar yol bulabilir şu ana kadar yaptığınızbütün hataların derslerini alır bir şekilde ilerleyebilirsiniz.Kendinizi artık farklı yaklaşımlarla ortaya koyabilir veistediklerinize ulaşmak için daha farklı yollar deneyebilirsiniz.Çok yakında bu değişimin olumlu haberini duymanız mümkün.

Ev ve gayrimenkul ile ilgilendiğiniz konular var ise vereceğinizkararlarda doğru seçimyapabilmek adına birkaç kişi ile görüşüpkonuşmanız yerindeolacaktır.

YAY 23 Ekim 2018 Salı Günü Burç yorumu


Ruhunuzu yoran ve sinirlerinizi yıpratan konular bugünitibarıyla canınızı biraz sıkabilir. Bazı konularda üzerinizefazlasıyla gelindiğini düşünebilirsiniz. Bu konuda gerginlikyaşamamaya dikkat ederek tepkilerinizi kontrol altına almayıdenemelisiniz. Bunu biraz daha kendi başınıza kalarak daha darahat yapabilirsiniz. Bu noktada iç sesiniz size yol göstericiolacaktır.

Hiçbir insan kurduğu mükemmel düzene kolaylıklarlagelmemiştir.

OĞLAK 23 Ekim 2018 Salı Günü Burç yorumu

Sosyal çevrenizin bazı konularda ısrarcı ve baskıcıtutumlarına karşı temkinli olmalı onların düşüncelerinidinlemeli fakat uygulamaya gelince kendi fikirlerinizibenimsemelisiniz. Kendinizi zor durumda bırakacak şartları kabuletmemeye dikkat edin. Özel ilişkilerde ise biraz kabuğunuzaçekilmeyi isteyebilir, kendinizle bir müddet baş başa kalmayıtercih edebilirsiniz.

Ani bir karar vermeden önce bir kez daha düşünmeniziönerebilirim. Zira bazı konuları yanlış anlamış olabilirsiniz.Arkadaşlarınızın bazı eleştirilerine alınmamalı bu konuda birgerçeklik payı olabilir mi diye düşünmelisiniz.

KOVA 23 Ekim 2018 Salı Günü Burç yorumu

Çalışma ortamınızda bazı insanların gerçek yüzleri ilekarşılaşabilir, yaşadığınız olaylar sonrasında kime güvenipkime güvenemeyeceğinizi anlayabilirsiniz. Haklı olduğunuzkonularda kendinizi savunurken suçlayıcı bir dil kullanmaktançekinmelisiniz. Fazlaca tartışma yapmadan sakinlikle kendinizianlatın. Sizi anlamak isteyenler zaten kolaylıkla anlayacaklardır.

BALIK 23 Ekim 2018 Salı Günü Burç yorumu

Kariyerinizle ilgili güzel bir gelişme ya da bir işbirliğifırsatı yakalayabilirsiniz. Bu konuda daha taktiksel davranmalı,işlerinizi oluşturmak adına daha güçlü destekler bulmalısınız.Ailenizin üzerinizde yarattığı baskı sizi daha planlı ve hızlıbir şekilde harekete geçirebilir. Uzun süredir beklemekteolduğunuz konular bugün daha hızlı bir şekilde önünüzegelebilir. Sizler yeter ki kararlı olun önünüze her türlüfırsat çıkacaktır.

Özel yaşamınızda bazı sonlandırmalar yaşayabilir ancakbunun yanında maddi projelerle ilgili yoğun birçalışma temposuiçine girebilirsiniz.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları