Burçlar Nuray Sayarı 21 Haziran 2018 Perşembe Günü Burç Yorumları / Astroloji
Günlük Burç Yorumları 21 Haziran 2018 Perşembe Günü Burç yorumunuzu öğrenin. Günlük Burç yorumları. Astroloji dünyasının en iyi burç yorumcuları Rezzan Kiraz , Şenay Yangel ve Nuray Sayarı Astrolojinin duayenleri. Bu da bizim 21 Haziran 2018 Perşembe Günü burç yorumlarımız....

Koç:

Aileniz ile birlikte bir olayın üstesinden geleceksiniz. Müjdeli bir haber alacaksınız, bu haber size çok çok iyi gelecek. Açık sözlü oluşunuzla etrafınızdaki insanları kırabilirsiniz bu yüzden daha tatlı dille yaklaşmanız gerekiyor. Umursamaz tavırlarınız sizi sandığınız yerlere getirebilir buda sizi olduğunuzdan daha iyi hissettirecek. Hedeflerinizde kararlısınız pes etmemeniz gerekiyor. Aldığınız kararlar sizi oldukça yükseltecek ve iş hayatınızda önemli mertebelere ulaştıracak.

Boğa:

Tutkulu günler sizi bekliyor aşk hayatınızda oldukça güzel bir gün. Aşk hayatınız oldukça sizi yoruyor bu yüzden iş hayatınıza aşk hayatınızı karıştırmayın. Bazı olaylara aşırı sinirlenip karşınızdaki insanı kırabilirsiniz hem de onun suçu yokken. Aile yaşantınızda bazı değişiklikler görünüyor ve bazı seyahatler. Evcil bir hayvan edinebilirsiniz ve ona aşırı bağlanabilirsiniz. Çok sevdiğiniz gözünüzden bile sakındığınız sevgiliniz size beklemediğiniz bir anda yanlış şeyler yapabilir.

İkizler:

Hayata karşı pozitif oluşunuz tüm sevenlerinizi kıskançlığa boğacak. Almış olduğunuz bazı durumlar var bunlardan biri sevgiliniz ile yaşamış olduğunuz tatsızlıklar. Fakat düzeleceğini söylemek isterdim ama bazı ilişkiler yarım kalmalı bazıları ise devam etmeli. Alacağınız kararlarla ilgili de önemli gelişmeler var bunlardan biri okul hayatınızı etkileyecek ve güzel yerlere geleceksiniz. Geleceğe dair planlarınız bir kişi yüzünden etki altında fakat buna izin vermeyin buda sizin elinizde bu yüzden artık buna bir dur demelisiniz. Aile içinde küçük anlaşmazlıklar çıkabilir alttan almanız daha iyi olacaktır. Arkadaşlarınız sizi seviyor fakat çok alıngan olduğunuzu düşünüyorlar.

Yengeç:

Çok özlediğiniz biri var fakat ona söyleyemiyorsunuz. Güzel kazançlar yapacağınız iş hayatınızda olumlu yönler görüyorum. Buda sizi daha iyi yerlere taşıyacak. Hoşgörülü davranacağınız bir gün. Hayatınızdaki olumsuzluklara rağmen başınızı eğmiyor, başınız dimdik yürüyorsunuz. Biraz çaba sarf edeceğiniz bazı olaylarda mücadele içinde olacaksınız size yeni insanlar yeni işler yeni ilişkiler doğurabilir. Canınızı sıkacağınız bir olayda siz haklı çıkacaksınız fakat o kişi sizden özür dilemeyecek.

Aslan:

Bir konuda bir sıkıntımız var fakat kendi başınıza aşamayacağınız fakat birinin yardımıyla en üst noktaya geleceksiniz. Yufka yüreğinizle herkese aldanacak ve herkesi kendiniz gibi sanacaksınız. Piyasada yani iş hayatınızda bazı öğrenimler, tecrübeler edinebilirsiniz buda sizi güzel mertebeye taşıyacak. Önemli projelere imzalar atabilir ve bu projenin sonunda büyük kazançlar elde edebilirsiniz. Uzun süreli bir ilişki yaşıyorsanız aranızdaki sohbetlere dikkat etmeli sürtüşmeler yaşamamaya da özen göstermelisiniz.

Başak:

Bu aralar yanlış anlaşılmalara neden olacak konuşmalarınız var daha dikkatli konuşmalısınız. Kelimelerinizi veya cümlelerinizi daha özenle seçmelisiniz. Geçmişiniz de kafanıza takılan bir olay sizi daha da geriye atacak bu yüzden geçmişinizi kafanıza takmamanız gerekir. Çevreniz tarafından çok seviliyor Çokta önemseniyorsunuz. Herkes sizin gibi bir dostu olsun istiyor. İlerisi için sizi daha iyi bir hayat daha iyi bir yaşam bekliyorsa sırf sizin çabanızdan dolayı olacak. Bir miktar elinize para geçecek fakat bunu iyi kullanmanızda fayda var işinize çok yarayacak. Eskiden yaşadığınız bir rahatsızlık tekrarlanabilir bu yüzden sağlığınıza dikkat etmekte fayda var.

Terazi:

Ortamlarda fazla bulunabilirsiniz. Buda sizin hem iş, hem de aşk hayatınızı etkileyebilir. Sağlığınıza da dikkat etmeyi ihmal etmeyin. Arkadaş çevrenizde bazı kendini bilmezler olabilir hiç kafanızı yormayın takmamayı deneyin. Siz rahatlık huzur istiyorsunuz fakat bu ara ikisinin de olmayacağı bir gün buda biraz sinirlerinizi gerebilir. Harika fırsatlar elinize geçecek ve bunu yatırım olarak kullanacaksınız.  Hayatınızda maddi manevi her türlü kazançlar elde edeceksiniz. Aşk hayatınızda bazı güçlükler çekebilirsiniz ama ilerisi için iyi şeylerin olacağını söyleyebilirim.

Akrep:

İleride ya gerçek dostlar ya da gerçek düşmanlar edineceksiniz fakat ikisini ayırt edemeyeceksiniz. Sezgilerinizin kuvvetli olduğu bu dönemde sevgilinizin size karşı neler hissettiğini anlıyorsunuz. Bazı gerçeklerle karşılaşabilirsiniz fakat buda sizi üzmesin. İlerisi için güzel planlar düşünüyorsunuz gerçekleştirmekte biraz zorlanacaksınız fakat pes etmeyin. İleride evleneceğinizi ve yuva kuracağınız biri sizi çok önemsiyor fakat bazen farkında olmuyorsunuz. Farkında olursanız ilişkinizde daha iyi yerlere gelebilirsiniz. Uzun zamandır düzene sokmak istediğiniz iş alanında bütün taşlar yerine oturabilir. Maddi anlamda kapıların açılacağı bir gün. Olur olmaz şeyleri kafamıza takıp sağlığınızı riske atmayın.

Yay:

Kısa seyahatlere çıkacaksınız. Bu seyahatte veya tatilde yeni biriyle tanışabilir aşk yaşantınızda olumlu gelişmeler olabilir. Kararlarınız da aceleci olmamanızda fayda var. Geleceğe dair planlar yapacaksınız fakat yaptığınız planlar biraz aceleci bu yüzden oturup tekrar bir gözden geçirmeniz gerekecek. Sinirlenince ateş topuna dönen gözleriniz size iyi bir şey söylendiğinde ise o ateş topundan eser kalmıyor. Dost canlısı olduğunuz için dostlarınızsa sizi çok seviyor ve dostlarınız her katıldıkları  davetlere sizi de çağırıyorlar. İstediğiniz öğrenim kalitesini elde edebilir ve güzel kazançlar sağlayabilirsiniz.

Oğlak:

Güvenilir olmanız sizi olduğunuzdan ve kaliteli bir insan yapıyor ve çevrenizdeki insanlar sizi çok seviyor ve sayıyor fakat dış görünümünüz soğuk olduğu için insanlar sizi büyük burunlu veya kendini beğenmiş sanıyor bilmiyorlar ki içinizde yatan kediyi. İş hayatınızda bazı aksaklıklar olabilir fakat patronunuz bunu sizden değil iş arkadaşlarımızdan bilecek. Kazançlarınız da harcamanıza biraz daha dikkat etmeli ve hayatınızı paraya göre yönlendirmemelisiniz. İnsanları bazen küçümsediğiniz zamanlar size eksi yönleri ile bir ok gibi dönebilir. İlişkilerinizde biraz daha alttan almaya özen gösterin. Yakında evlilik planlarının konuşulduğunu göreceksiniz.

Kova:

Evde veya iş hayatınızda olan gruplamalar da planda olmaktan hoşnut duyuyorsunuz. Yaşayacağınız bir olay karşısında kendinizi şanslı hissedeceksiniz. Yeni keşiflerin olacağı bir gün gezmeyi seviyor ve eğlenceyi de fazla abartıyorsunuz. Düzgün ve güvenilir bir kişiliğiniz var oda çevrenizdeki iş arkadaşlarınız olsun veya normal hayattaki sevdikleriniz, yakınlarınız olsun sizinle gurur duyuyor ve sizinle arkadaşlık etmekten memnun kalıyorlar. Kazanacağınız bir miktar para var ve bunu har vurup harman savurmayın ilerisi için lazım olacak dikkat etmenizde fayda var. Dikkat etmeniz gereken bu parayla gelecekte bir yatırım olacak. Sevgilinizle bazı tatsızlıklar yaşayabilir Ve moralinizin bozulmasına neden olabilirsiniz. Aşka hayatınız bugün biraz yorucu geçecek yaşadığınız her olayı sevgilinize yüklenmemenizde fayda var.

Balık:

Hayalperest yapınız var ve bu yüzden oldukça hayaller kuruyorsunuz. Bazı hayallerimiz gerçekleşecek fakat siz farkında olmayacaksınız. Farkında olmadığınız bu hayallerinizden dolayı sinirden küplere bineceksiniz. Biraz durulup daha sakin gözlemlemeler yapmalısınız. Bugün biraz yüzünüz gülmüyor çünkü yaşadığınız bir yorgunluk var üzerinizde. Bunu ata bilmeniz için alışveriş mağazasına gitmelisiniz bu tek bayanlar için geçerli değil. Uzun bir zamandır hayal ettiğiniz işiniz çok yakında gerçekleşebilir. Sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor, olmayacak şeyleri kafanıza takmayın. Hayat size beklemediğiniz küçük sürprizler yapabilir.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları