Burçlar 06 Nisan 2018 Cuma Nuray Sayarı , Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumları
Nuray Sayarı'nın günlük burç yorumları. Nisan ayı ve 06 Nisan Cuma Koç Boğa İkizler Yengeç Aslan Başak Terazi Yay Oğlak Akrep Kova ve Balık burcu günlük yorumları

P { margin-bottom: 0.08in; }

KOÇ BURCU 06 Nisan 2018 CumaGünü Yorumu

Bekar olan koçlar için sosyal çevre ve arkadaşlıkbağlantılarınız sayesinde önemli kişilerle tanışabilirsiniz.Yalnız kalarak iç sesinizi dinlediğinizde üzüntülerinizle başbaşa kalsanızda sosyal çevreniz yardımıyla hareketli bir güngeçirmek ve yeni başlangıçlara adım atmak isteyebilirsiniz.Bugün bir değişiklik yapın kendinize güzel bir gün armağanedin. Yaşamın keyfini çıkartmak sizin elinizdedir. Ya hüzünlüolmayı seçersiniz ya da mutlu olmayı. Sizce hangisi?

BOĞA 06 Nisan 2018 CumaGünü Yorumu

Bugün sosyal çevre ilişkilerinizde zor durumda kalacağınızolaylar yaşayabilirsiniz. Bu anlamda iki kişinin arasını yapmakve onları uzlaştırmak adına fazlaca çaba sarf etmek gerekebilir.Finansal yönden ise bir takım projeler ile ilgili önemligörüşmeler yapmak isteyebilirsiniz. Bu noktada arayacağınızkişileri önceden seçmek işinizi kolaylaştıracaktır.

İKİZLER 06 Nisan 2018 CumaGünü Yorumu

Bugün duygusal anlamda oldukça hassas bir gün genelidiyebiliriz. Uzun süredir yaptığınız fedakarlıklarınkarşılığını alabileceğiniz eşiniz veya partnerinizden özelilgiler görebileceğiniz çok güzel bir gün. Sizler her ne kadaryaptığım görülmüyor veya değerim anlaşılmıyor diyedüşünseniz de emin olun durum karşı taraftan hiç de böyledeğildir. Bu sadece kendi kafanızda oluşturduğunuz birönyargıdır. Bekar olan ikizler içinse hiç ummadıkları birortamda tanıştıkları kişi ile aralarında özel bir bağoluşabilir.

YENGEÇ 06 Nisan 2018 CumaGünü Yorumu

Özel ilişkilerinizde bekletildiğinizi düşünebilir ve artıkciddi bir karar verme zamanının gelmiş olduğunu karşı tarafailetebilirsiniz. Bu anlamda karşı tarafı gerçekten sorularınızlabunaltabilir, bir anda bütün tepkileri üstünüzetoplayabilirsiniz. Ancak bu işi tatlı dillilikle sürdürürsenizişinizin daha kolay olacağını görebilirsiniz.

ASLAN 06 Nisan 2018 CumaGünü Yorumu

Bugün geleceğe ait adım atmak istediğiniz konular terstepebilir ve sizler bu konuda biraz alıngan bir tutumsergileyebilirsiniz. Bu konuda hemen kendinizi üzmek yerine ikincibir plan geliştirmeniz daha sağlıklı olacaktır. Yaşamda sorunvarsa çözüm de vardır. Zorluk varsa kolaylık da vardır. Her şeybir denge üzerinde yürür. Bugün bekletildiğini düşündüğünüzbir anda yarın daha fırsatlar karşınıza çıkabilir. Bu konudakendinizi karamsarlığa hapsetmeyin.

BAŞAK 06 Nisan 2018 CumaGünü Yorumu

Dolunay ile hayatınızdaharekete geçirmek istediğiniz önemli projelerinizeodaklanabilirsiniz. Eğitim, iletişim, seyahatler gibi konularyeniden gündeme gelebilir. Yakın çevrenizin hayatıyla ilgili deönemli yenilikler oluşabilir. Ortaklaşa gelirleriniz ve finansalkaynaklı bazı konularda önemli kararlar almak zorundakalabilirsiniz. Bu konularla ilgili gizli düşmanlıklara karşıdikkatli olmalı, tedbiri hiç bir zaman elden bırakmamalısınız.Eksik olduğunuz alanlarda kendinizi yenileme ihtiyacı içerisindeolabilirsiniz. Kılı kırk yaran, detaylara önem veren yapınızbazı sorunları da beraberinde getirebilir. Bu kadar kendiniziyıpratmamalı her şeyi olması gerektiği kadar yaşamayıöğrenmelisiniz. Ayrıca aile üyelerinizin yoğunlukları yüzündenonların bazı sorumluluklarını üstlenme durumundakalabilirsiniz. 

TERAZİ 06 Nisan 2018 CumaGünü Yorumu

Bugün yaşamınızda çok önemli bir konu olan güven duygusuiçin gereken adımları atabilir ve karşı taraftan da aynışekilde karşılığını görebilirsiniz. Bu konuda ciddikonuşmalar yapmak için bugün güzel bir zaman dilimidir.Birbirinizi daha iyi anlayabilir ve bu konuda gereken adımlarıatmaktan çekinmeyebilirsiniz.

AKREP 06 Nisan 2018 CumaGünü Yorumu

Bazı konularda kariyer hayatınızda ilerleme kaydedemediğinizsorunları minimize edecek ve bu konuda büyük ilerlemesağlayacaksınız. Yaşadığınız bazı olaylarda size yardımcıolur nitelikte olacaktır. Aynı zamanda bu konuda üstlerinizin detakdirini toplayacaksınız. Sizin de gördüğünüz gibi sorunlarsadece sizin istediğiniz sürece hayatınızda vardır.

YAY 06 Nisan 2018 CumaGünü Yorumu

Yaptığınız işler sayesinde fark edilmenizi sağlayacak veyönetici olan kişilerin gözlerini üzerinize çekmeyibaşaracaksınız. Hatta bazı konularda vereceğiniz fikirlerleyıldızınız daha da parlayabilir. Ancak özel ilişkilerdeiletişimsel anlamda bazı sorunlar ve agresif tutumlara maruzkalabilir, kendinizi ifade edememekten dolayı bir içe dönüşyaşayabilirsiniz

OĞLAK 06 Nisan 2018 CumaGünü Yorumu

Bugün arkadaş çevrenizden gelen sorunlu yaklaşımlar veolumsuz düşünceler sizi geleceğe dair depresif bir halebüründürebilir. Sizi bu anlamda yoran ve enerjinizi aşağıyaçeken insanlarla fazla görüşmektense bu kişilerle aranızda birsınır koymak daha iyi gelecektir. Size sorun çıkartan değilçözüm yolu aşılayan insanlar gereklidir. Size her işin zoryönünü gösteren değil kolay yolunda gösteren insanlargereklidir. Bu noktada arkadaşlarınızı artık buna göreayarlamayı öğrenmelisiniz.

KOVA 06 Nisan 2018 CumaGünü Yorumu

Bugün ailevi konularda daha paylaşımcı olabilir bazıkonularda ve özellikle finansal konularda size destek olmalarınıisteyebilirsiniz. Yapmak istediğiniz hedeflerle ilgili onlarınfikirlerini almak ve her ne kadar olumsuz dahi olsa düşüncelerinidinlemek isteyebilirsiniz. Sizlere bu anlamda yardımcı olacak vegöremediğiniz şeyleri görmenizi sağlayacaklardır. Tam desteğialdıktan sonra harekete geçmemeniz için hiçbir neden yoktur.

Elinizdeki birikimleri dikkatli harcayın.

BALIK 06 Nisan 2018CumaGünü Yorumu

Maddibeklentilerinizi alabileceğiniz ve maddi ilişkileriniziyürüttüğünüz konularla ilgili de ikna kabiliyetinizi hadsafhada kullanacağınız önemli bir gün yaşayabilirsiniz. Buyüzden isteklerinizi biraz abartmanızda sorun görmüyoruz.Kariyerde üst yöneticilerinizle aranızda yaralayıcı konuşmalarve kırgınlıklar söz konusu olabilir. Bu konuda sözlerinizititizlikle seçmeniz büyük bir kırgınlığın önüne geçmenoktasında şifalandırıcı olabilir.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları