Acun'u Kahreden Ölümün Ayrıntıları ( Genç Kameraman Neden Öldü? )
Acun Ilıcalı'nın Survivor ekibinde görev alan genç kameraman Dominik'te bıçaklanarak öldürüldü. Acı haberi canlı yayında açıklayan Acun Ilıcalı'nın ağlamaktan gözlerinin şiştiği ve konuşmakta zorlandığı görüldü.

Dominik Cumhuriyeti'nde çekimleri devam eden ve TV 8'de yayınlanan Survivor ekibinde görevli Alper Baycın (24), iddiaya göre dün Las Terrenas bölgesinde işten çıktıktan sonra sokak ortasında 2 kişinin saldırısına uğradı.


Acun, "Arkadaşımız bir saldırıya uğradı ve yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Hepimizin ömrünün bir gün sona ereceğini düşünen biriyim ama böyle genç bir arkadaşımızı ani bir şekilde kaybedince söyleyecek söz bulamıyorum" ifadelerini kullandı.


KALBİNDEN BIÇAKLADILAR

Alper Aycın, çantasını gasbetmeye çalışan iki saldırgana direnince arbede yaşandı. Yaşanan boğuşma sırasında saldırganlardan biri Aycın’ı kalbinden bıçakladı.

NİŞANLIYDI

Aycın, aldığı bıçak darbeleri ile olay yerinde yaşamını yitirirken, kaçan saldırganlar ise polis tarafından yakalandı. Nişanlı olduğu öğrenilen Aycın’ın, Ilıcalı’nın en yakın ekibinden olduğu belirtildi.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları